Co-funded by:
Mentored by:

Novo letno poročilo InnoRenew CoE

»Kakšno leto! Zagotovo si ga bomo vsi zapomnili. A čeprav je bilo zahtevno, se je za InnoRenew CoE uspešno izteklo – po zaslugi naše ekipe!«

Tako je v predgovoru letnega poročila InnoRenew CoE za leto 2020 zapisala direktorica raziskovalnega inštituta dr. Andreja Kutnar.

V poročilu so zbrani podatki o lanskih dosežkih in rezultatih inštituta, ki jih je nedvomno zaznamoval potek pandemije covida-19.

Dr. Michael Burnard, namestnik direktorice InnoRenew CoE, v svojem predgovoru ob tem pravi: “V InnoRenew CoE smo njene posledice občutili neposredno, kljub vsemu pa je naša ekipa leta 2020 veliko dosegla. Dokončali smo več projektov, objavili več člankov, prenovili način komuniciranja, posodobili IKT-sistem in pridobili nove talente v naši ekipi. »

Vljudno vabljeni k branju!